My v H40

Samuel Kašpar

Samuel Kašpar

ředitel

Zkusil politiku, korporátní prostředí i neziskový sektor a všechny zkušenosti pak vložil do OSE Czech Republic. V OSE Czech Republic se stará o rozvoj, partnerství a síťování, financování a granty. Nabíjí se spánkem a jízdou na kole.

Renata Bílková

Renata Bílková

projektová manažerka

Pracovala v marketingu, produkci a vedle toho vždy v neziskových projektech. Baví ji všechny fáze projektu – jeho tvorbu, přípravu, realizaci i další rozvoj tak, aby energie do toho vložená měla smysl. V OSE Czech Republic je hlavním projektovým manažerem. Umí to s čísly a slovy na papíře. Je závislá na kávě a knihách.

Michaela Kašpárek Mixová

Michaela Kašpárek Mixová

manažerka inkubace Art&Digital Lab

Michaela je ráda v centru dění. Baví ji nejen sledovat, ale i ovlivňovat, kde a v jakém prostředí žije. V prostředí odpovědném a kreativním. Nejen proto už několik let pomáhá vytvářet vhodné podmínky pro vznik a rozvoj zajímavých kreativních nápadů a projektů. S láskou pečuje o své dvě děti.

Ilja A. Panić

Ilja A. Panić

kreativní technolog

Interdisciplinární návrhář a umělec pracující s novými technologiemi.

Lukáš Dřevjaný

Lukáš Dřevjaný

technolog Art&Digital Lab

Multimediální umělec se zájmem o nové technologie a propojení virtuálního s hmatatelným. Dokáže poradit, jaké technologie jakým způsobem využít pro váš projekt, ať už jde o virtuální realitu, 3d tisk nebo audiovizuální dílo.

Partnerské organizace