My v H40

Samuel Kašpar

Samuel Kašpar

ředitel

Zkusil politiku, korporátní prostředí i neziskový sektor a všechny zkušenosti pak vložil do OSE Czech Republic. V OSE Czech Republic se stará o rozvoj, partnerství a síťování, financování a granty. Nabíjí se spánkem a jízdou na kole.

Renata Bílková

Renata Bílková

projektová manažerka

Pracovala v marketingu, produkci a vedle toho vždy v neziskových projektech. Baví ji všechny fáze projektu – jeho tvorbu, přípravu, realizaci i další rozvoj tak, aby energie do toho vložená měla smysl. V OSE Czech Republic je hlavním projektovým manažerem. Umí to s čísly a slovy na papíře. Je závislá na kávě a knihách.

Jitka Hvězdová

Jitka Hvězdová

projektová manažerka Art&Digital Lab

Jitka Hvězdová se inspirovala v poradenských společnostech, kde podporovala business development a B2B komunikaci. Její život nejsou jen inovativní projekty, jakkoli jí to baví. Ráda pracuje na hraně rozumu a intuice. Proto hledá impulzy v jiných oborech, jako je psychologie a umění. S vášní se věnuje sportu a modernímu zpěvu.

Michaela Kašpárek Mixová

Michaela Kašpárek Mixová

manažerka inkubace Art&Digital Lab

Je ráda v centru dění. Baví ji nejen sledovat, ale i ovlivňovat, kde a v jakém prostředí žije. Prostředí odpovědné a kreativní. Nejen proto už několik let pomáhá vytvářet vhodné podmínky pro vznik a rozvoj zajímavých kreativních nápadů a projektů. Pečuje o své dvě děti.

Veronika Haissingerová

Veronika Haissingerová

manažerka inkubace Art&Digital Lab

Vystudovala občanský sektor na UK. Tento obor jí nasměroval do oblasti neziskového sektoru, CSR, sociálního podnikání a startupové scény. Pracovala na evropském projektu EU Talent ve spolupráci se CSR Europe. Vedla inkubační program Akcelerátor VŠEM, což ji propojilo s neziskovou organizací OSE a jejich projektem H40.

Ilja A. Panić

Ilja A. Panić

kreativní technolog

Interdisciplinární návrhář a umělec pracující s novými technologiemi.

Eliáš Bauer

Eliáš Bauer

ICT coordinator

Multimediální umělec, ajťák, kutil a ve volném čase hudebník a skejťák. V dětství techniku rozebíral a dnes jí dává dohromady a stará se o ní. Jeho vášní je propojování současnho umění a moderní techniky. V OSE našel práci, která má smysl a přesah.

Partnerské organizace