Charisma prostoru utváří lidé

Tvoříme prostor H40 našimi vizemi. Chceme, aby pohlcoval svou atmosférou, inspiroval k odvážným cílům a podporoval ty, kteří mají vůli a odvahu pracovat na sobě samém, svých osobních nebo podnikatelských projektech.

Naším cílem je vytvořit otevřený a bezpečný prostor pro každého, kdo se touží vzdělávat, bavit, setkávat s inspirativními lidmi a věnovat tomu, co je jeho vášní.

Realizátorem projektů a aktivit v H40 je nezisková organizace OSE Czech Republic z. s.

Otevření veřejnosti
květen 2020

Otevření veřejnosti

Otevřeme pro vás halu 40. Vydržte ještě chvilku!

Zahájení rekonstrukce
květen 2019

Zahájení rekonstrukce

První kopnutí. Následuje několika měsíční rekonstrukce.

Zahajujeme projekty
květen 2018

Zahajujeme projekty

Podařilo se nám zahájit investiční projekty na přípravu kulturně komunitního centra a podnikatelského inkubátoru.

Jsme tu
leden 2017

Jsme tu

Po dlouhých přípravách se nám podařilo vyjednat pronájem haly 40.

My v H40

Samuel Kašpar

Samuel Kašpar

ředitel

Zkusil politiku, korporátní prostředí i neziskový sektor a všechny zkušenosti pak vložil do OSE Czech Republic. V OSE Czech Republic se stará o rozvoj, partnerství a síťování, financování a granty. Nabíjí se spánkem a jízdou na kole.

Renata Bílková

Renata Bílková

projektová manažerka

Pracovala v marketingu, produkci a vedle toho vždy v neziskových projektech. Baví ji všechny fáze projektu – jeho tvorbu, přípravu, realizaci i další rozvoj tak, aby energie do toho vložená měla smysl. V OSE Czech Republic je hlavním projektovým manažerem. Umí to s čísly a slovy na papíře. Je závislá na kávě a knihách.

Jitka Hvězdová

Jitka Hvězdová

projektová manažerka Art&Digital Lab

Inspirovala se v poradenských společnostech, kde podporovala business development a B2B komunikaci. Její život nejsou jen inovativní projekty, jakkoli jí to baví. Ráda pracuje na hraně rozumu a intuice. Proto hledá impulzy v jiných oborech, jako je psychologie a umění. S vášní se věnuje sportu a modernímu zpěvu.

Michaela Kašpárek Mixová

Michaela Kašpárek Mixová

manažerka inkubace Art&Digital Lab

Je ráda v centru dění. Baví ji nejen sledovat, ale i ovlivňovat, kde a v jakém prostředí žije. Prostředí odpovědné a kreativní. Nejen proto už několik let pomáhá vytvářet vhodné podmínky pro vznik a rozvoj zajímavých kreativních nápadů a projektů. Pečuje o své dvě děti.

Veronika Haissingerová

Veronika Haissingerová

manažerka inkubace Kreativní Inkubátor

Vystudovala občanský sektor na UK. Tento obor jí nasměroval do oblasti neziskového sektoru, CSR, sociálního podnikání a startupové scény. Pracovala na evropském projektu EU Talent ve spolupráci se CSR Europe. Vedla inkubační program Akcelerátor VŠEM, což ji propojilo s neziskovou organizací OSE a jejich projektem H40.

Ilja A. Panić

Ilja A. Panić

kreativní technolog

Interdisciplinární návrhář a umělec pracující s novými technologiemi.

Eliáš Bauer

Eliáš Bauer

ICT coordinator

Partnerské organizace