Chcete se dozvědět víc?

Domluvte si s námi schůzku. Rádi vás provedeme prostorem H40 a poznáme vás.

Domluvit schůzku

Jak to funguje?

1

Definice

Máte nápad nebo projekt, ale nejste si jistí jeho životaschopností. V první fázi inkubátoru si o něm s vámi popovídáme a tým skvělých lidí, ošlehaných zkušenostmi z umělecko-technologického prostředí, posoudí, jestli je pro vás pokračování v Inkubátoru to pravé ořechové. Prioritou vzájemných vztahů je pro nás důvěra a bezpečí.

2

Ideace

Váš nápad nebo projekt je životaschopný, pokračujete na cestě s námi. Společně definujeme startovací bod, ve kterém se nacházíte a také cíl, kterého chceme na konci inkubačního programu dosáhnout. Pro každého může posun z místa A do místa B znamenat něco jiného. Důležitá je změna stavu! A od toho jsme tady my.

3

Inkubace

Začínáte s námi 3 měsíční cestu v H40. Jsme na jedné lodi. V Art&Digital Lab využíváte pro svoji práci coworking, technologické laboratoře, nebo prostě si jen chodíte pro radu. Každý má jiné potřeby, proto bude inkubační program probíhat individuálně. Během téhle cesty vám budeme nablízku my, váš mentor i experti na danou oblast.

4

Networking

Bez networkingu by to nešlo! Připravte se, že vás budeme zvát na večírky plné vína a chlebíčků… dobře, přeháníme. Minimálně slibujeme setkání s lidmi, kteří pro vás budou zajímaví.

5

Launch

Strávili jste s námi a vaším mentorem intenzivní 3 měsíce. Je čas ukázat, co je u vás nového. Připravte se na prezentaci před naším všeznalým boardem. Nasměrujeme vás, kam dál.