Advisory Board

Jan  K. Rolník

Jan K. Rolník

Advisory Board Kreativního Inkubátoru

Jan studoval finanční management a estetiku (filozofii umění) v Praze a v Mexico City. Kombinuje dva přístupy (pragmatický a estetický) ve všem, co dělá: kurátorství, výkonná produkce, projektový management nebo poradenství v oblastech stálých muzejních výstav a festivalů, nových mediálních umění, divadla a světelného umění. Jan založil, produkoval, kurátorsky koncipoval, organizoval nebo řídil různé projekty jako například Pražské Quadriennale 2007 a 2019, pražský festival SIGNAL nebo Institut světelného designu Praha. Realizuje muzejní expozice a konzultuje návrhy se zaměřením na AV a světelné prvky.

Angelika Dudová

Angelika Dudová

Advisory Board Kreativního Inkubátoru

Angelika umí hodně věcí spojených s technologiemi a start-upy – business development, brand positioning, creative thinking nebo project management. Po několika letech, kdy stála na straně businessu a pomáhala start-upům a jejich projektům najít cestu na trhu, se nyní postavila na stranu jednoho z nich. Angelika je žena aktivní, temperamentní s uměním propojovat světy umění a technologií.

Ondřej Horák

Ondřej Horák

Advisory Board Kreativního Inkubátoru

Ondřej Horák je kurátor, autor sociálně zaměřených projektů a řady vzdělávacích a popularizačních publikací. Zakladatel vzdělávací platformy Máš umělecké střevo?. Svůj umělecký rozhled si tříbil jako autor doprovodných programů v Národní galerii v Praze, v GASK, v Tranzitdisplay, v Galerii Rudolfinum nebo pro Ceny Jindřicha Chalupeckého. Stojí za sociálně angažovanými projekty Obrazy pro nevidomé, Obrazy u seniorů nebo Věznice: místo pro umění.

Hana Horáková

Hana Horáková

Advisory Board Kreativního Inkubátoru

Hana je lektorkou a konzultantkou v oblasti komunikačních dovedností a soft skills. Zabývá se dovednostmi prezentace, jednání, vyjednávání a vedení lidí. Pomáhá jednotlivcům, firmám, korporacím a startupům připravovat jejich klíčové lidi na důležité meetingy, výběrová řízení a tendry. Je pedagog, zakladatel a garant Modulu sociálních dovedností na UMPRUM v Praze. Hana je zvídavá, inspirativní a její misí je vzdělávat a vést mladé kreativní lidi k soběstačnosti a úspěchu.

Martin Holečko

Martin Holečko

Advisory Board Kreativního Inkubátoru

Martin je muž mnoha zájmů. Spoluzaložil skupinu firem Etnetera Group a nyní se převážně věnuje novým technologiím a změnám naší budoucnosti. Díky velké zálibě v objevování pořádá v Praze unikátní futuristický festival Future Port Prague, na který zve vizionáře a inovativní firmy z celého světa. Spoluzaložil také startup VRgineers. Martin se rád dívá do budoucnosti, věří v sílu spojení umění a technologií a má širokou síť mezinárodních kontaktů.

Dalibor Pulkert

Dalibor Pulkert

Advisory Board Kreativního Inkubátoru

Dalibor založil firmu Outboxers – start-up studio, které ověřuje životaschopnost nových nápadů. Jeho misí je podpora podnikavosti. Dalibor je ten správný člověk pro diskuzi v otázkách nevím co / nevím jak / nevím s kým.

Poslání

Posláním Kreativního inkubátoru H40 je podpora inovativních projektů a start-upů, rozvoje myšlenek a produktů kreativních lidí a firem působících v oblasti art & digital. 

Zaměřujeme se na zlepšení podnikatelských dovedností, propojujeme s ověřenými mentory a nabízíme další podpůrné služby jako využití coworkingu, špičkovou technologickou infrastrukturu Art & Digital Labu (VR Lab, 3D Lab, AV Lab, laboratoř pro postprodukci) a inspirativní networking.

Vize

Kreativní inkubátor H40 aktivně formuje prostředí v oblasti art & digital s ohledem na pozitivní společenský dopad.

Podporuje synergii umění, technologií a výzkumu  za účelem vzniku inovativních projektů a start-upů.

Pro koho?

startupy
umělci
samostatné projekty
studenti

Jak to funguje?

1

Definice

Máte nápad nebo projekt, ale nejste si jistí jeho životaschopností. V první fázi inkubátoru si o něm s vámi popovídáme a tým skvělých lidí, ošlehaných zkušenostmi z umělecko-technologického prostředí, posoudí, jestli je pro vás pokračování v Inkubátoru to pravé ořechové.

2

Ideace

Váš nápad nebo projekt je životaschopný, pokračujete na cestě s námi. Společně definujeme startovací bod, ve kterém se nacházíte a také cíl, kterého chceme na konci inkubačního programu dosáhnout.

3

Inkubace

Začínáte s námi 3měsíční cestu v H40. V Kreativním inkubátoru využíváte pro svoji práci coworking, technologické laboratoře, nebo prostě si jen chodíte pro radu. Během cesty vám budeme nablízku my, váš mentor i experti na danou oblast.

4

Networking

Bez networkingu by to nešlo! Těšte se na setkání s lidmi, kteří pro vás budou zajímaví a inspirativní.

5

Launch

Strávili jste s námi a vaším mentorem intenzivní 3 měsíce. Je čas ukázat, co je u vás nového. Připravte se na prezentaci před naším všeznalým boardem. Nasměrujeme vás, kam dál.

Cílem projektu „Podnikatelský inkubátor H 4.0 Art&Digital Lab” /CZ.07.1.02/0.0/0.0/17_056/0000880/ je vybudovat v nevyužívané budově místo pro inovace, podnikání a vzdělávání společností a jednotlivců z oblasti digitálních technologií, kreativních průmyslů a umění.

Cílem projektu „Podnikatelský inkubátor H 4.0 Art&Digital Lab” /CZ.07.1.02/0.0/0.0/17_056/0000880/ je vybudovat v nevyužívané budově místo pro inovace, podnikání a vzdělávání společností a jednotlivců z oblasti digitálních technologií, kreativních průmyslů a umění.

Výsledkem projektu je rekonstrukce haly 40 v Pražské tržnici na Praze 7 - Holešovice. Rekonstrukci doplňuje pořízení špičkové technologické infrastruktury a vybudování poradenského zázemí pro začínající společnosti s vyšší technologickou náročností a znalostně intenzivní  činností.

Projekt je realizován v budově Hlavního města Prahy za finanční podpory Evropské unie.

Výsledkem projektu je rekonstrukce haly 40 v Pražské tržnici na Praze 7 - Holešovice. Rekonstrukci doplňuje pořízení špičkové technologické infrastruktury a vybudování poradenského zázemí pro začínající společnosti s vyšší technologickou náročností a znalostně intenzivní činností. Projekt je realizován v budově Hlavního města Prahy za finanční podpory Evropské unie.