Náš tým

Samuel Kašpar

Samuel Kašpar

ředitel

Zkusil politiku, korporátní prostředí i neziskový sektor a všechny zkušenosti pak vložil do OSE Czech Republic. V OSE Czech Republic se stará o rozvoj, partnerství a síťování, financování a granty. Nabíjí se spánkem a jízdou na kole.

Renata Bílková

Renata Bílková

projektová manažerka

Pracovala v marketingu, produkci a vedle toho vždy v neziskových projektech. Baví ji všechny fáze projektu – jeho tvorbu, přípravu, realizaci i další rozvoj tak, aby energie do toho vložená měla smysl. V OSE Czech Republic je hlavním projektovým manažerem. Umí to s čísly a slovy na papíře. Je závislá na kávě a knihách.

Jitka Hvězdová

Jitka Hvězdová

projektová manažerka Art&Digital Lab

Inspirovala se v poradenských společnostech, kde podporovala business development a B2B komunikaci. Její život nejsou jen inovativní projekty, jakkoli jí to baví. Ráda pracuje na hraně rozumu a intuice. Proto hledá impulzy v jiných oborech, jako je psychologie a umění. S vášní se věnuje sportu a modernímu zpěvu.

Michaela Kašpárek Mixová

Michaela Kašpárek Mixová

manažerka inkubace Art&Digital Lab

Je ráda v centru dění. Baví ji nejen sledovat, ale i ovlivňovat, kde a v jakém prostředí žije. Prostředí odpovědné a kreativní. Nejen proto už několik let pomáhá vytvářet vhodné podmínky pro vznik a rozvoj zajímavých kreativních nápadů a projektů. Pečuje o své dvě děti.

Kdo pomáhá s námi

Kateřina Pecová

Kateřina Pecová

Digital education & methodology

Pracovala tři roky jako pedagog v Montessori mateřské škole. Po absolvování mezinárodního AMI výcviku pokračovala jako třídní pedagog a lektorka. Ráda by šířila Montessori vzdělání nejen mezi děti, ale také mezi dospělé. Baví ji jak práce s dětmi, tak i metodika a vymýšlení vzdělávacích plánů. Miluje knihy, hru na kytaru a dobré jídlo.

Ilja A. Panić

Ilja A. Panić

Creative Technologist

Inter-disciplinary designer and artist working with emergent technologies and digital fabrication.

Veronika Haissingerová

Veronika Haissingerová

projektová manažerka

Vystudovala občanský sektor na UK. Tento obor jí nasměroval do oblasti neziskového sektoru, CSR, sociálního podnikání a startupové scény. Pracovala na evropském projektu EU Talent ve spolupráci se CSR Europe. Vedla inkubační program Akcelerátor VŠEM, což ji propojilo s neziskovou organizací OSE a jejich projektem H40.

Partneři

BatteryCheck

Maecenas faucibus mollis interdum. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam.

Cikanek management

Maecenas faucibus mollis interdum.

ECO trend

Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor. Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum.

Kokoza

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod.

makeITtoday

Vestibulum id ligula porta felis euismod semper.