Samuel Kašpar

Samuel Kašpar

ředitel
Nika Pločka

Nika Pločka

výtvarnice, lektorka
Hanka  Gabrielová

Hanka Gabrielová

lektorka montessori aktivit
Michaela  Willheimová

Michaela Willheimová

lektorka montessori aktivit
Kamila Balcarová

Kamila Balcarová

externí lektorka workshopů, vede poradenství pro rodiče a pracovny
Veronika  Haissingerová

Veronika Haissingerová

Lektorka kariérového poradenství a podnikavosti

Přidejte se k týmu H40 Prostoru!

Máte chuť zapojit se do našich aktivit? Dejte nám vědět, ať už chcete vést vlastní kurzy, nebo třeba pomáhat s provozem Komunitního Prostoru. Napište nám na prostor@h40.cz.

Napište nám
Cílem projektu

Cílem projektu "H 4.0 Kulturně - komunitní centrum" /CZ.07.3.56/0.0/0.0/16_043/0000589/ je vybudovat v nevyužívané budově prostor pro rodiny s dětmi, mládež i seniory, který by naplňoval jejich potřeby komunitních a sociálních vazeb a eliminoval tak jejich sociální vyloučení.

Výsledkem projektu je rekonstrukce haly 40 v Pražské tržnici na Praze 7 - Holešovice. Rekonstrukci doplňuje pořízení infrastruktury pro aktivity rodin s dětmi, výtvarné, pohybové a vzdělávací aktivity za podpory digitálních technologií v moderním komunitním prostoru. 

Projekt je realizován v budově Hlavního města Prahy za finanční podpory Evropské unie.

Výsledkem projektu je rekonstrukce haly 40 v Pražské tržnici na Praze 7 - Holešovice. Rekonstrukci doplňuje pořízení infrastruktury pro aktivity rodin s dětmi, výtvarné, pohybové a vzdělávací aktivity za podpory digitálních technologií v moderním komunitním prostoru. Projekt je realizován v budově Hlavního města Prahy za finanční podpory Evropské unie.