Nemám hlídání, můžu si vzít dítě na kurz pro dospělé s sebou?

Na tuto situaci jsme připraveni. Máme pro Vás možnost hlídání dětí v prostorech naší školičky. Děti si užijí různorodé aktivity se svými vrstevníky a vy si v klidu užijete kurz.

Pracuji v DDM, je možné přijít k vám se skupinou dětí a využít volnočasové aktivity jednorázově?

Ano, i to je možné. Pokud máte o jednorázovou odpolední aktivitu čas, domluvte se s námi dopředu na info@h40.cz

Jak se k nám dostat

Umístění Haly 40 na mapě

MHD

Dojeďte tramvají číslo 1, 2, 7, 11, 12, 14 nebo 25 z metra Vltavská na zastávku Pražská tržnice nebo Tusarova. Z obou zastávek k H40 dojdete během pár minut.

Autem nebo autobusem

Využijte pohodlného parkování v Pražské tržnici. První hodina je zdarma, každá následující 40 Kč.

www.prazska-trznice.cz

Cílem projektu

Cílem projektu "H 4.0 Kulturně - komunitní centrum" /CZ.07.3.56/0.0/0.0/16_043/0000589/ je vybudovat v nevyužívané budově prostor pro rodiny s dětmi, mládež i seniory, který by naplňoval jejich potřeby komunitních a sociálních vazeb a eliminoval tak jejich sociální vyloučení.

Výsledkem projektu je rekonstrukce haly 40 v Pražské tržnici na Praze 7 - Holešovice. Rekonstrukci doplňuje pořízení infrastruktury pro aktivity rodin s dětmi, výtvarné, pohybové a vzdělávací aktivity za podpory digitálních technologií v moderním komunitním prostoru. 

Projekt je realizován v budově Hlavního města Prahy za finanční podpory Evropské unie.

Výsledkem projektu je rekonstrukce haly 40 v Pražské tržnici na Praze 7 - Holešovice. Rekonstrukci doplňuje pořízení infrastruktury pro aktivity rodin s dětmi, výtvarné, pohybové a vzdělávací aktivity za podpory digitálních technologií v moderním komunitním prostoru. Projekt je realizován v budově Hlavního města Prahy za finanční podpory Evropské unie.