Hala 40 zve od února 2022 žáky 2. stupně pražských základních škol a studenty pražských středních škol a jejich pedagogy na praktické workshopy na téma využívání moderních technologií pod vedením odborníků z praxe. 

Žáci a studenti budou mít možnost se od expertů Art&Digital Lab haly 40 dovědět praktické informace a na místě si vyzkoušet 3D tiskárny a práci s nimi, potenciál virtuální reality,  rozšířené reality a umělé inteligence nebo možnosti animací, streamingu a práci s audio a video nástroji. Technologická témata doplňuje oblast prevence negativního vlivu technologií na žáky, studenty a vzdělávání. 

Na tyto technologické workshopy bude navazovat moderní pojetí kariérního poradenství, opět s využitím digitálních technologií. Žákům základních škol může tato část programu pomoci s výběrem střední školy, studentům středních škol pak s výběrem dalšího studia či profesního směřování. 

Workshopy budeme realizovat od února 2022, do června 2023, tedy 3 pololetí. 

Podrobné informace o programu naleznete v příloze. V případě zájmu o další informace nebo o návštěvu Haly 40 ještě před zahájením programu nás neváhejte informovat. Moc se těšíme na viděnou s Vámi i vašimi studenty a žáky. 

Programy pro základní školy (PDF ke stažení)

Programy pro střední školy (PDF ke stažení) 

Nejste pražská škola? Nevadí. Zavolejte nám, určitě se domluvíme!

 


 

Projekt je financován z fondů EU prostřednictvím Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (MŠMT).

Název projektu: Implementace krajského akčního plánu – iKAP II – Inovace ve vzdělávání.

Registrační číslo projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0021106